Розпашні холодильні двері — AGUNA
17115
single,single-product,postid-17115,woocommerce,woocommerce-page,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

Розпашні двері

Розпашні двері служать для комплектації охолоджуваних цехів, виробничих і складських приміщень, холодильних залів і т.д. Полотно дверей і коробки мають просту і надійну конструкцію.

Dveri

Обрамлення дверей виготовлено з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 товщиною 0,8 мм. Жорсткість конструктиву забезпечує внутрішній каркас, посилений ребрами жорсткості. В якості термоізоляційного наповнювача застосовується двокомпонентний пінополіуретан.

Товщина стулки дверей:
– Для холодильних камер від 0 до -25 ° С 60-80 мм,
– Для морозильних камер до -25 ° С 100 мм
– Для морозильних камер до -30 ° С 120 мм
– Для морозильних камер до -38 ° С 150 мм

Стулка дверей по контуру комплектується гумовим трубчастим ущільненням, а знизу спеціальним накладним ущільненням на заклепках.

Конструкція дверної коробки безпосередньо залежить від типу стін, на яких монтуються двері. Розрізняють кутовий і накладній тип коробки. Для морозильних камер коробка і поріг дверей оснащується підігрівом для виключення примерзання дверей до коробки.
Всі двері комплектуються якісною фурнітурою.
Петлі під час закриття забезпечують опускання дверного полотна вниз, забезпечуючи щільне прилягання нижнього ущільнювача до підлоги або порогу.

Для замовлення дверей досить вказати наступні вхідні дані:

Температура в камері, °С
Тип стіни
Розмір отвору в стіні (або бажаний світловий проріз), ВхШ, мм
Напрямок выдкривання (ліво- або правобічна)

Поделиться Заказать просчет
Подписаться на обновления
Email *

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК